9 pravidel, jak být lidskou bytostí

9 pravidel, jak být lidskou bytostí

26 | 13.02.2017

Následující pravidla vychází ze starého sanskrtského textu. Podstata lidského života je nadčasová a nikdy se nemění. Základní informace o lidském životě, které se ve škole nedozvíte.

1. Obdržíte tělo. Můžete jej mít rádi či nesnášet, ale bude po celý život pouze vaše.

2. Budete se učit lekce. Život je neformální školou na plný úvazek. Každý den v této škole budete mít příležitost poučit se. Buď budete mít tyto lekce rádi a využijete je, nebo je budete považovat za irelevantní a hloupé.

3. Neexistují chyby, jsou pouze lekce. Růst je proces, který je založený na pokusu a omylu, na experimentování. Nepovedené pokusy jsou stejně tak důležité pro váš vývoj jako ty povedené.

4. Lekce je opakována tak dlouho, dokud se ji nenaučíte. Lekce se bude opakovat v mnoha podobách, dokud ji zcela nepochopíte a nenaučíte se to, co vám chce sdělit. Poté můžete přejít na další lekci.

5. Učení se pomocí lekcí nikdy neskončí. Neexistuje část života, která by neobsahovala lekce. Pokud jste naživu, stále přicházejí lekce k učení.

6. „Tam“ není lepší než „zde“. Málokdy jste spokojení s tím, co máte a kde jste. Když se vaše „tam“ stane „zde“, najdete si nové „tam“, které bude vypadat lákavěji.

7. Ostatní jsou pouze vaším zrcadlem. Nemůžete milovat či nesnášet druhé, dokud neodráží to, co milujete či nenávidíte sami na sobě.

8. Co uděláte se svým životem je čistě na vás. Máte všechny nástroje a zdroje, které potřebujete. Co s nimi uděláte, je čistě na vás. Volba je vždy na vás.

9. Odpovědi leží uvnitř vás. Odpovědi na životní otázky jsou vždy ve vašem nitru. Je třeba do svého nitra nahlédnout, naslouchat mu a důvěřovat.

zdroj

http://www.radostnezpravy.cz/9-pravidel-jak-byt-lidskou-bytosti/

Související články

Důležité roky vašeho života

Ať si to uvědomujeme nebo ne, život ubíhá podle určitého schématu. Každý rok, který prožíváme, má svůj zvláštní astrologický kód....

Zavřít
Tato webová stránka používá cookies. Používáním této webové stránky, souhlasíte s použitím cookies.Zjistit víceOK, rozumím