2 ingredience, které vyčistí vaše tělo od parazitů a zredukují ukládání tuku

2 ingredience, které vyčistí vaše tělo od parazitů a zredukují ukládání tuku

15 | 11.02.2017

Všichni víme, že paraziti jsou škodlivými mikroorganismy, které se živí organismem hostitele. Používají jeho živiny a tímto procesem ho značně poškozují. Mohou mít řadu různých forem a dařit se jim bude klidně po celém těle.

Paraziti však nejčastěji žijí v lidských střevech. Paraziti se živí cukrem a vším ostatním, co se na cukr změní. Pokud máte větší chuť na cukr, pravděpodobně bojujete s parazity žijícími ve vašich střevech.

Je třeba přestat jíst příliš mnoho cukru a dopovat tělo sladkostmi. Vzhledem k tomu, že jedením cukrů přispíváte k tomu, že se začne dařit mikroorganismům ve vašem těle, měli byste s tím rychle přestat. Vytváříte tělu podmínky, které souvisí s nadbytkem a následným hromaděním hlenu, což je ideální základnou pro množení patogenů a hub v lidském organismu.

cukr

Teď, když už známe naší slabinu, kterou je konzumace cukru, pojďme se podívat, jak tento zlozvyk nejúčinněji odstranit a s tím dát sbohem i nežádoucím parazitům v těle.

2 silné ingredience

Nejlepším přirozeným způsobem, jak zničit tyto škodlivé parazity jsou tyto zdravé a účinné metody čištění. Po dobu očisty je třeba vyhnout se cukru a obilí, pokud chcete získat nejlepší výsledky. A když se očistíte od všech ošklivých parazitů, budete znovu plní energie!

Tady jsou ony ingredience, které potřebujete – čistící recepty

Složení:

100 gramů lněného semínka

10 g sušeného hřebíčku

Jediné, co musíte udělat, je rozemlít tyto ingredience v mlýnku, až se dostane do podoby prášku.

Ingredience lněné semínko

Jak jej použít:

Odměřte dvě lžíce prášku každé ráno po dobu 3 dnů. Prášek rozpusťte v teplém mléce nebo nasypte ke svým snídaňovým cereáliím. Po 3 dnech si dejte přestávku a začněte znovu za další 3 dny. Je třeba provádět tuto metodu po dobu jednoho měsíce. Očistu opakujte několikrát ročně.

Ingredience hřebíček

 

Zdroj: http://ceskozdrave.cz/2-ingredience-ktere-vycisti-vase-telo-od-parazitu-a-zredukuji-ukladani-tuku-top-26166/

Související články

Důležité roky vašeho života

Ať si to uvědomujeme nebo ne, život ubíhá podle určitého schématu. Každý rok, který prožíváme, má svůj zvláštní astrologický kód....

Zavřít
Tato webová stránka používá cookies. Používáním této webové stránky, souhlasíte s použitím cookies.Zjistit víceOK, rozumím